alalie3

alalie3
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 25 Aug 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 55% La Haine (1995) - Rated 25 Aug 2018
85 55% The Great Gatsby (2013) - Rated 25 Aug 2018
85 55% Adventureland (2009) - Rated 25 Aug 2018
75 30% You Don't Mess with the Zohan (2008) - Rated 25 Aug 2018
65 5% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 25 Aug 2018
75 30% Moon (2009) - Rated 25 Aug 2018
70 15% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 25 Aug 2018
90 80% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 25 Aug 2018
95 95% High Fidelity (2000) - Rated 25 Aug 2018
90 80% The Motorcycle Diaries (2004) - Rated 25 Aug 2018