albannach1

albannach1
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 19 Mar 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 37% 13 Assassins (2010) - Rated 11 Sep 2017
95 68% The Last Kingdom (2015) - Rated 20 Aug 2017
60 22% Spectral (2016) - Rated 20 Aug 2017
35 9% Force Majeure (2014) - Rated 07 Aug 2017
35 9% Jiro Dreams of Sushi (2011) - Rated 06 Aug 2017
73 30% Captain America: Civil War (2016) - Rated 06 Aug 2017
15 4% Metropolis (1927) - Rated 06 Aug 2017
95 68% Inglourious Basterds (2009) - Rated 06 Aug 2017
100 89% Stranger Things (2016) - Rated 22 Jul 2017
45 16% Valhalla Rising (2010) - Rated 22 Jul 2017