albertor

Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: Nov 15, 2020
Recent Ratings
Check out albertor's...
45 7% | Love Actually (2003) - Dec 20, 2020 |
90 84% | Fargo (2014) - Nov 15, 2020 |
90 84% | Avatar: The Last Airbender (2005) - Nov 15, 2020 |
45 7% | Atomic Blonde (2017) - Nov 15, 2020 |
90 84% | Fargo (1996) - Nov 15, 2020 |
75 44% | The Dark Knight (2008) - Nov 15, 2020 |
45 7% | Iron Man (2008) - Nov 15, 2020 |
50 14% | The Revenant (2015) - Nov 15, 2020 |
80 61% | Arrival (2016) - Nov 15, 2020 |
80 61% | Your Name. (2016) - Nov 15, 2020 |