Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
albiel

Film Freak - 724 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

Location: USA

Bio: I need a website to tell me what I like.
more Recent Ratings
70 42% Arjun - The Warrior Prince (2012) - Jul 03, 2020
75 55% Ford v Ferrari (2019) - Jun 26, 2020
85 82% Hotel Rwanda (2004) - Jun 14, 2020
90 91% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Jun 14, 2020
80 68% Sonic the Hedgehog (2020) - Jun 13, 2020
90 91% Blazing Saddles (1974) - Jun 10, 2020
60 21% Dracula: Dead and Loving It (1995) - Jun 10, 2020
70 42% Ad Astra (2019) - Jun 09, 2020
75 55% Alien 3 (1992) - Jun 09, 2020
85 82% The Current War (2019) - Jun 04, 2020