albrock

albrock
Flick Fan - 57 Film Ratings
Member Since: 26 Jul 2013
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 97% Latter Days (2003) - Rated 26 Jul 2013
56 21% Wallace & Gromit in A Close Shave (1995) - Rated 26 Jul 2013
20 4% La Chienne (1931) - Rated 26 Jul 2013
20 4% L'Atalante (1934) - Rated 26 Jul 2013
96 84% L.I.E. (2001) - Rated 26 Jul 2013
42 17% Garden State (2004) - Rated 26 Jul 2013
95 66% Pitch Perfect (2012) - Rated 26 Jul 2013
63 23% Lincoln (2012) - Rated 26 Jul 2013
48 20% Man of Steel (2013) - Rated 26 Jul 2013
42 17% Bowling for Columbine (2002) - Rated 26 Jul 2013