alcazar

alcazar
Movie Buff - 193 Film Ratings
Member Since: 22 Mar 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 4% Mortal Kombat (2021) - Rated 01 May 2021
89 69% Sound of Metal (2020) - Rated 24 Mar 2021
100 94% First Cow (2020) - Rated 24 Mar 2021
90 73% Jurassic Park (1993) - Rated 24 Mar 2021
100 94% Toy Story (1995) - Rated 24 Mar 2021
100 94% Roma (2018) - Rated 24 Mar 2021
91 77% Arrival (2016) - Rated 24 Mar 2021
75 17% Bruce Almighty (2003) - Rated 24 Mar 2021
70 10% Scary Movie 4 (2006) - Rated 24 Mar 2021
100 94% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 24 Mar 2021