Alchav

alchav
Movie Buff - 102 Film Ratings
Member Since: 18 Mar 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

13% Uncut Gems (2019) - Rated 03 Aug 2020
26% Sonic the Hedgehog (2020) - Rated 16 Feb 2020
19% Total Recall (2012) - Rated 29 Jan 2020
66% Total Recall (1990) - Rated 29 Jan 2020
6% Now and Then (1995) - Rated 29 Jan 2020
6% Full House (1987) - Rated 29 Jan 2020
2% Grease 2 (1982) - Rated 29 Jan 2020
2% Grease (1978) - Rated 29 Jan 2020
82% It's Always Sunny in Philadelphia (2005) - Rated 29 Jan 2020
66% Get Out (2017) - Rated 29 Jan 2020