aldousfinn

aldousfinn
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 28 Oct 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 64% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 29 Oct 2016
80 64% Arbitrage (2012) - Rated 29 Oct 2016
73 32% St. Vincent (2014) - Rated 29 Oct 2016
90 91% Django Unchained (2012) - Rated 29 Oct 2016
60 6% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 29 Oct 2016
75 38% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 29 Oct 2016
65 15% Rush Hour 2 (2001) - Rated 29 Oct 2016
70 27% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 29 Oct 2016
85 81% Bottle Rocket (1996) - Rated 29 Oct 2016
95 98% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 29 Oct 2016