ale1987

ale1987
Flick Fan - 60 Film Ratings
Member Since: 16 Aug 2015
Location: Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 60% Flight (2012) - Rated 16 Aug 2015
80 60% Senna (2010) - Rated 16 Aug 2015
80 60% Frozen (2013) - Rated 16 Aug 2015
65 20% Big Hero 6 (2014) - Rated 16 Aug 2015
80 60% The Help (2011) - Rated 16 Aug 2015
80 60% Intouchables (2011) - Rated 16 Aug 2015
75 38% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 16 Aug 2015
60 13% Moneyball (2011) - Rated 16 Aug 2015
80 60% Gravity (2013) - Rated 16 Aug 2015
85 80% Tangled (2010) - Rated 16 Aug 2015