alecchapman

alecchapman
Flick Fan - 62 Film Ratings
Member Since: 31 Jul 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

20 6% The Golden Compass (2007) - Rated 31 Jul 2017
70 48% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 31 Jul 2017
30 13% American Wedding (2003) - Rated 31 Jul 2017
75 61% Django Unchained (2012) - Rated 31 Jul 2017
20 6% Vanilla Sky (2001) - Rated 31 Jul 2017
80 71% Thor: The Dark World (2013) - Rated 31 Jul 2017
60 28% Donnie Darko (2001) - Rated 31 Jul 2017
20 6% Dredd (2012) - Rated 31 Jul 2017
70 48% Jumper (2008) - Rated 31 Jul 2017
30 13% Knowing (2009) - Rated 31 Jul 2017