alecu

alecu
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 26 Nov 2016
Location: Switzerland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 52% Arrival (2016) - Rated 17 Feb 2018
90 80% Paprika (2006) - Rated 17 Feb 2018
93 94% Donnie Darko (2001) - Rated 17 Feb 2018
87 63% Memento (2001) - Rated 14 Oct 2017
89 68% Gone Girl (2014) - Rated 19 Aug 2017
46 7% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 19 Aug 2017
85 52% Milk (2008) - Rated 19 Aug 2017
70 11% Blue Jasmine (2013) - Rated 19 Aug 2017
87 63% The Lobster (2015) - Rated 19 Aug 2017
89 68% Alien: Covenant (2017) - Rated 28 Jun 2017