Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
aleenbean

Flick Fan - 82 Film Ratings

Member Since: Apr 15, 2020

Location: Canada

more Recent Ratings
Check out aleenbean's...
50 8% It (2017) - Apr 15, 2020
80 47% Searching (2018) - Apr 15, 2020
60 11% The Giver (2014) - Apr 15, 2020
79 41% Night at the Museum (2006) - Apr 15, 2020
85 63% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Apr 15, 2020
87 75% Ocean's Eleven (2001) - Apr 15, 2020
75 29% Nerve (2016) - Apr 15, 2020
70 19% Silver Linings Playbook (2012) - Apr 15, 2020
70 19% Gone Girl (2014) - Apr 15, 2020
80 47% Divergent (2014) - Apr 15, 2020