alekosomegas

alekosomegas
Movie Buff - 153 Film Ratings
Member Since: 23 Oct 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 66% Kikujiro (1999) - Rated 19 Nov 2013
96 90% Harakiri (1962) - Rated 19 Nov 2013
88 75% The Taste of Tea (2004) - Rated 19 Nov 2013
97 92% City of God (2002) - Rated 15 Nov 2013
94 87% Oldboy (2003) - Rated 15 Nov 2013
93 85% Nobody Knows (2004) - Rated 15 Nov 2013
92 83% Léon: The Professional (1994) - Rated 03 Nov 2013
96 90% Full Metal Jacket (1987) - Rated 23 Oct 2013
90 79% The Green Mile (1999) - Rated 23 Oct 2013
89 77% Django Unchained (2012) - Rated 23 Oct 2013