aleksandrov

aleksandrov
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 08 Jul 2017
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 81% The White Lotus (2022) - Rated 30 Oct 2023
96 98% Beef (2023) - Rated 30 Oct 2023
90 89% Normal People (2020) - Rated 30 Oct 2023
89 81% Oppenheimer (2023) - Rated 11 Oct 2023
82 62% Her (2013) - Rated 11 Oct 2023
89 81% Severance (2022) - Rated 11 Oct 2023
87 76% The White Lotus (2021) - Rated 23 Sep 2023
89 81% Aftersun (2022) - Rated 23 Sep 2023
95 95% Dark (2017) - Rated 28 Apr 2022
79 52% Gravity (2013) - Rated 28 Apr 2022