aleksiy

aleksiy
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 06 Oct 2016
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 5% Friday (1995) - Rated 06 Oct 2016
85 55% The Usual Suspects (1995) - Rated 06 Oct 2016
70 20% Troy (2004) - Rated 06 Oct 2016
75 40% North by Northwest (1959) - Rated 06 Oct 2016
87 75% 12 Angry Men (1957) - Rated 06 Oct 2016
95 95% Stalker (1979) - Rated 06 Oct 2016
86 65% Solaris (1972) - Rated 06 Oct 2016
90 85% Seven Samurai (1954) - Rated 06 Oct 2016
75 40% Gattaca (1997) - Rated 06 Oct 2016
70 20% The Last of the Mohicans (1992) - Rated 06 Oct 2016