alenros

alenros
Flick Fan - 77 Film Ratings
Member Since: 02 Aug 2013
Location: Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 87% Inglourious Basterds (2009) - Rated 02 Aug 2013
80 52% Band of Brothers (2001) - Rated 02 Aug 2013
80 52% 3:10 to Yuma (2007) - Rated 02 Aug 2013
100 94% Grindhouse (2007) - Rated 02 Aug 2013
20 3% I, Robot (2004) - Rated 02 Aug 2013
90 78% Dawn of the Dead (2004) - Rated 02 Aug 2013
90 78% X-Men: First Class (2011) - Rated 02 Aug 2013
30 7% The Mist (2007) - Rated 02 Aug 2013
70 31% Get the Gringo (2012) - Rated 02 Aug 2013
60 22% Memories of Murder (2003) - Rated 02 Aug 2013