alessi

alessi
Movie Buff - 109 Film Ratings
Member Since: 04 Oct 2016
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 37% In Time (2011) - Rated 23 Jun 2022
79 46% About Elly (2009) - Rated 31 Aug 2019
75 40% Deadpool 2 (2018) - Rated 31 Aug 2019
83 55% Fifty Shades Freed (2018) - Rated 31 Aug 2019
52 12% Johnny English Strikes Again (2018) - Rated 05 Feb 2019
88 60% Goya's Ghosts (2006) - Rated 05 Feb 2019
79 46% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 05 Feb 2019
74 38% Green Zone (2010) - Rated 05 Feb 2019
71 34% Perfect Strangers (2016) - Rated 05 Feb 2019
57 15% Alpha (2018) - Rated 05 Feb 2019