alex24

alex24
Movie Buff - 422 Film Ratings
Member Since: 27 Feb 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

35 21% Dead Man (1995) - Rated 12 Mar 2016
0% Capitalism: A Love Story (2009) - Rated 12 Mar 2016
1% Chicago (2002) - Rated 12 Mar 2016
65 33% The Hurt Locker (2009) - Rated 12 Mar 2016
15 12% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 12 Mar 2016
50 26% Juno (2007) - Rated 12 Mar 2016
1% Carol (2015) - Rated 12 Mar 2016
0% Mr. Turner (2014) - Rated 12 Mar 2016
25 17% Selma (2014) - Rated 12 Mar 2016
60 30% Avatar (2009) - Rated 12 Mar 2016