alexanderj

alexanderj
Movie Buff - 217 Film Ratings
Member Since: 11 Sep 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 86% Saving Private Ryan (1998) - Rated 29 Oct 2013
99 94% Chris Rock: Never Scared (2004) - Rated 29 Oct 2013
96 82% Léon: The Professional (1994) - Rated 28 Oct 2013
93 64% Castaway on the Moon (2009) - Rated 28 Oct 2013
99 94% Jiro Dreams of Sushi (2011) - Rated 25 Oct 2013
95 75% Repulsion (1965) - Rated 25 Oct 2013
93 64% Mud (2013) - Rated 25 Oct 2013
96 82% Let the Right One In (2008) - Rated 22 Oct 2013
94 68% Captain Phillips (2013) - Rated 21 Oct 2013
97 86% Touching the Void (2003) - Rated 21 Oct 2013