alexdem

alexdem
Movie Buff - 188 Film Ratings
Member Since: 07 Nov 2015
Location: South Korea
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 46% Ned Rifle (2014) - Rated 23 Nov 2015
84 49% Take Care (2014) - Rated 23 Nov 2015
86 68% Master of None (2015) - Rated 18 Nov 2015
86 68% Before I Disappear (2014) - Rated 18 Nov 2015
40 2% Horrible Bosses (2011) - Rated 15 Nov 2015
45 5% Ted (2012) - Rated 15 Nov 2015
65 20% Step Brothers (2008) - Rated 15 Nov 2015
85 58% I Love You, Man (2009) - Rated 15 Nov 2015
50 9% The Hangover Part II (2011) - Rated 15 Nov 2015
40 2% Evan Almighty (2007) - Rated 15 Nov 2015