alexgolant42

Recent Ratings
Check out alexgolant42's...
90 58% | Psycho (1960) - Jan 19, 2020 |
95 82% | Rocky Balboa (2006) - Jan 19, 2020 |
95 82% | The Deer Hunter (1978) - Jan 19, 2020 |
90 58% | Badlands (1973) - Jan 19, 2020 |
95 82% | Whiplash (2014) - Jan 19, 2020 |
90 58% | Stand by Me (1986) - Jan 19, 2020 |
85 32% | Man on the Moon (1999) - Jan 19, 2020 |
95 82% | Training Day (2001) - Jan 19, 2020 |
90 58% | The Big Short (2015) - Jan 19, 2020 |
90 58% | Erin Brockovich (2000) - Jan 19, 2020 |