We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

alexie.d

Flick Fan - 65 Film Ratings

Member Since: May 26, 2020

Location: USA

more Recent Ratings

Check out alexie.d's...

81 83% Sense and Sensibility (1995) - May 26, 2020
70 55% La La Land (2016) - May 26, 2020
76 60% Mamma Mia! (2008) - May 26, 2020
88 93% The Twilight Saga: New Moon (2009) - May 26, 2020
69 53% Ghost in the Shell (1995) - May 26, 2020
76 60% The Martian (2015) - May 26, 2020
18% RoboCop (1987) - May 26, 2020
18% Batman (1989) - May 26, 2020
18% The Terminator (1984) - May 26, 2020
78 66% Men in Black II (2002) - May 26, 2020