Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
alexj306

Flick Fan - 15 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
Check out alexj306's...
90 90% Stand by Me (1986) - Jan 19, 2020
70 36% Wedding Crashers (2005) - Jan 19, 2020
50 10% Groundhog Day (1993) - Jan 19, 2020
75 56% Analyze This (1999) - Jan 19, 2020
85 76% Zoolander (2001) - Jan 19, 2020
90 90% The Matrix (1999) - Jan 19, 2020
60 20% Apollo 13 (1995) - Jan 19, 2020
75 56% Spider-Man (2002) - Jan 19, 2020
80 70% The Social Network (2010) - Jan 19, 2020
75 56% The Other Guys (2010) - Jan 19, 2020