alfomar

alfomar
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 17 Jul 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 75% Halloween (1978) - Rated 17 Jul 2018
70 35% A Nightmare on Elm Street (2010) - Rated 17 Jul 2018
80 55% A Nightmare on Elm Street (1984) - Rated 17 Jul 2018
85 67% Friday the 13th (2009) - Rated 17 Jul 2018
100 90% The Dark Knight (2008) - Rated 17 Jul 2018
100 90% Scream (1996) - Rated 17 Jul 2018
100 90% Inglourious Basterds (2009) - Rated 17 Jul 2018
75 42% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 17 Jul 2018
80 55% Hereditary (2018) - Rated 17 Jul 2018
60 15% Public Enemies (2009) - Rated 17 Jul 2018