alhasler

alhasler
Movie Buff - 147 Film Ratings
Member Since: 05 Nov 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80% The Honourable Woman (2014) - Rated 05 Nov 2016
10 98% Band of Brothers (2001) - Rated 05 Nov 2016
80% Syriana (2005) - Rated 05 Nov 2016
24% Waterworld (1995) - Rated 05 Nov 2016
29% World War Z (2013) - Rated 05 Nov 2016
80% The Lion King (1994) - Rated 05 Nov 2016
10% Trainspotting (1996) - Rated 05 Nov 2016
19% Signs (2002) - Rated 05 Nov 2016
29% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 05 Nov 2016
57% Million Dollar Baby (2004) - Rated 05 Nov 2016