ali2asm

ali2asm
Flick Fan - 79 Film Ratings
Member Since: 18 Oct 2021
Location: ali2asm.aj@gmail.com, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 65% Where the Crawdads Sing (2022) - Rated 08 Sep 2022
45 4% The Tomorrow War (2021) - Rated 17 Jun 2022
70 16% The Hunger Games: Mockingjay - Part 2 (2015) - Rated 14 Jun 2022
73 19% The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014) - Rated 14 Jun 2022
86 72% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 14 Jun 2022
80 48% The Hunger Games (2012) - Rated 14 Jun 2022
60 7% I, Frankenstein (2014) - Rated 14 Jun 2022
85 65% Everything Everywhere All at Once (2022) - Rated 14 Jun 2022
75 25% The Batman (2022) - Rated 14 Jun 2022
50 5% Tale of Tales (2015) - Rated 08 Feb 2022