alialcar

alialcar
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 20 Feb 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 69% Reservoir Dogs (1992) - Rated 20 Feb 2017
96 59% Grease (1978) - Rated 20 Feb 2017
94 40% American Graffiti (1973) - Rated 20 Feb 2017
98 73% My So-Called Life (1994) - Rated 20 Feb 2017
100 88% Felicity (1998) - Rated 20 Feb 2017
100 88% Three's Company (1977) - Rated 20 Feb 2017
100 88% Mad Men (2007) - Rated 20 Feb 2017
100 88% Breaking Bad (2008) - Rated 20 Feb 2017
90 19% Neighbors 2: Sorority Rising (2016) - Rated 20 Feb 2017
96 59% Brokeback Mountain (2005) - Rated 20 Feb 2017