alicandoser

alicandoser
Film Freak - 517 Film Ratings
Member Since: 02 Feb 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 97% The Dark Knight (2008) - Rated 27 Nov 2017
88 68% The Hangover (2009) - Rated 27 Nov 2017
88 68% Sherlock Holmes (2009) - Rated 27 Nov 2017
88 68% Gandhi (1982) - Rated 27 Nov 2017
88 68% The Bucket List (2007) - Rated 27 Nov 2017
88 68% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 27 Nov 2017
85 38% We Were Soldiers (2002) - Rated 27 Nov 2017
95 88% Rain Man (1988) - Rated 27 Nov 2017
88 68% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 27 Nov 2017
95 88% L.A. Confidential (1997) - Rated 27 Nov 2017