alicat1000

alicat1000
Flick Fan - 76 Film Ratings
Member Since: 07 Jan 2016
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 30% Phoenix (2014) - Rated 08 Jan 2016
90 68% Only Lovers Left Alive (2014) - Rated 08 Jan 2016
25 1% Breaking the Waves (1996) - Rated 08 Jan 2016
25 1% Dancer in the Dark (2000) - Rated 08 Jan 2016
95 89% 12 Monkeys (1995) - Rated 08 Jan 2016
90 68% Spirited Away (2001) - Rated 08 Jan 2016
90 68% Aliens (1986) - Rated 08 Jan 2016
95 89% Trainspotting (1996) - Rated 08 Jan 2016
90 68% Alien (1979) - Rated 08 Jan 2016
95 89% Brazil (1985) - Rated 08 Jan 2016