alicavdar

alicavdar
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 18 Feb 2014
Location: İstanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 57% Searching for Sugar Man (2012) - Rated 02 Oct 2020
80 26% No Country for Old Men (2007) - Rated 24 Aug 2014
85 57% The Thirteenth Floor (1999) - Rated 24 Aug 2014
85 57% A Beautiful Mind (2001) - Rated 24 Aug 2014
85 57% High Fidelity (2000) - Rated 24 Aug 2014
85 57% Schindler's List (1993) - Rated 24 Aug 2014
80 26% Masumiyet (1997) - Rated 24 Aug 2014
85 57% In July (2000) - Rated 24 Aug 2014
80 26% Soul Kitchen (2009) - Rated 24 Aug 2014
80 26% Bottle Rocket (1994) - Rated 24 Aug 2014