aliceschemes

aliceschemes
Movie Buff - 159 Film Ratings
Member Since: 18 Dec 2013
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 66% Edward Scissorhands (1990) - Rated 18 Dec 2013
3% Brüno (2009) - Rated 18 Dec 2013
90 81% The Big Lebowski (1998) - Rated 18 Dec 2013
78 66% Juno (2007) - Rated 18 Dec 2013
90 81% Monsters, Inc. (2001) - Rated 18 Dec 2013
78 66% The Girl with the Dragon Tattoo (2009) - Rated 18 Dec 2013
84 73% The Tree of Life (2011) - Rated 18 Dec 2013
90 81% The Lion King (1994) - Rated 18 Dec 2013
3% Spice World (1997) - Rated 18 Dec 2013
70 42% Lady in the Water (2006) - Rated 18 Dec 2013