alid3mir

alid3mir
Movie Buff - 110 Film Ratings
Member Since: 25 Dec 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 37% Intouchables (2011) - Rated 25 Dec 2018
86 37% Public Enemies (2009) - Rated 25 Dec 2018
87 53% Primer (2004) - Rated 25 Dec 2018
85 25% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Rated 25 Dec 2018
85 25% The Machinist (2004) - Rated 25 Dec 2018
84 15% American Hustle (2013) - Rated 25 Dec 2018
84 15% The Avengers (2012) - Rated 25 Dec 2018
86 37% Good Will Hunting (1997) - Rated 25 Dec 2018
88 74% Skhizein (2008) - Rated 25 Dec 2018
88 74% The Shape of Water (2017) - Rated 25 Dec 2018