alidwd

alidwd
Movie Buff - 153 Film Ratings
Member Since: 05 Apr 2020
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 59% Walk the Line (2005) - Rated 03 May 2020
75 59% The Square (2017) - Rated 03 May 2020
70 32% The Master (2012) - Rated 03 May 2020
75 59% The Tenants (1986) - Rated 03 May 2020
70 32% Catch Me If You Can (2002) - Rated 03 May 2020
70 32% Mother's Guest (2004) - Rated 03 May 2020
80 83% Hamoun (1990) - Rated 03 May 2020
75 59% Bi pooli (2009) - Rated 03 May 2020
80 83% Cape Fear (1991) - Rated 02 May 2020
75 59% Drive (2011) - Rated 02 May 2020