alifaridi

alifaridi
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 30 Jun 2014
Location: karaj, karaj, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: No say

more Recent Ratings

90 60% The Terminal (2004) - Rated 30 Jun 2014
93 85% Kung Fu Panda 2 (2011) - Rated 30 Jun 2014
88 40% Kung Fu Panda (2008) - Rated 30 Jun 2014
99 95% Constantine (2005) - Rated 30 Jun 2014
77 10% Three Colors: Red (1994) - Rated 30 Jun 2014
90 60% Rain Man (1988) - Rated 30 Jun 2014
88 40% Analyze That (2002) - Rated 30 Jun 2014
77 10% The Shining (1980) - Rated 30 Jun 2014
91 75% Avatar (2009) - Rated 30 Jun 2014
80 25% Patch Adams (1998) - Rated 30 Jun 2014