alikarademir

alikarademir
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 18 May 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 24% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 18 May 2020
85 78% Trainspotting (1996) - Rated 18 May 2020
60 12% Bir Zamanlar Anadolu'da (2011) - Rated 18 May 2020
95 92% Goodfellas (1990) - Rated 18 May 2020
80 62% Django Unchained (2012) - Rated 18 May 2020
70 24% Shutter Island (2010) - Rated 18 May 2020
80 62% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 18 May 2020
80 62% Crash (2005) - Rated 18 May 2020
90 84% City of God (2002) - Rated 18 May 2020
80 62% The Hateful Eight (2015) - Rated 18 May 2020