alikhmd

alikhmd
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 18 Jul 2014
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 81% 8MM (1999) - Rated 18 Jul 2014
90 81% Turistas (2006) - Rated 18 Jul 2014
90 81% Saw (2004) - Rated 18 Jul 2014
80 54% Salò, or The 120 Days Of Sodom (1975) - Rated 18 Jul 2014
75 31% Ilsa, the Tigress of Siberia (1977) - Rated 18 Jul 2014
75 31% Ilsa, She Wolf of the SS (1975) - Rated 18 Jul 2014
75 31% Ilsa, Harem Keeper of the Oil Sheiks (1976) - Rated 18 Jul 2014
60 13% The Hills Have Eyes (2006) - Rated 18 Jul 2014
80 54% Hostel: Part II (2007) - Rated 18 Jul 2014
90 81% Hostel (2005) - Rated 18 Jul 2014