alimashty

alimashty
Movie Buff - 158 Film Ratings
Member Since: 09 Feb 2014
Location: esfahan, ir, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: i eat the films

more Recent Ratings

80 48% The Bourne Legacy (2012) - Rated 09 Feb 2014
30 2% I Spit on Your Grave (2010) - Rated 09 Feb 2014
100 92% Lincoln (2012) - Rated 09 Feb 2014
90 71% Gangster Squad (2013) - Rated 09 Feb 2014
95 82% The Words (2012) - Rated 09 Feb 2014
90 71% The Adjustment Bureau (2011) - Rated 09 Feb 2014
80 48% The Expendables 2 (2012) - Rated 09 Feb 2014
75 32% The Smurfs (2011) - Rated 09 Feb 2014
50 10% Piranha (2010) - Rated 09 Feb 2014
100 92% The Dictator (2012) - Rated 09 Feb 2014