Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
aliosmanoglu

Cinema Addict - 2432 Film Ratings

Member Since: Mar 30, 2013

Location: izmir, izmir, Turkey

more Recent Ratings
Check out aliosmanoglu's...
50 12% Men in Black II (2002) - Jun 23, 2019
74 60% The Andromeda Strain (1971) - Jun 21, 2019
82 88% Revanche (2008) - Jun 09, 2019
60 24% Under the Skin (2014) - Jun 03, 2019
60 24% I Wanna Hold Your Hand (1978) - Jun 02, 2019
60 24% Kino-pravda no. 17 (1923) - May 31, 2019
50 12% Juste la fin du monde (2016) - May 31, 2019
62 29% Ring (1998) - May 25, 2019
50 12% Kino-pravda no. 15 (1923) - May 19, 2019
64 31% The Rock (1996) - May 18, 2019