alirzv_

alirzv
Movie Buff - 113 Film Ratings
Member Since: 17 Oct 2020
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 81% Climax (2018) - Rated 17 Oct 2020
88 92% Dancer in the Dark (2000) - Rated 17 Oct 2020
86 88% Dogville (2003) - Rated 17 Oct 2020
82 81% Antichrist (2009) - Rated 17 Oct 2020
88 92% Melancholia (2011) - Rated 17 Oct 2020
80 76% The House That Jack Built (2018) - Rated 17 Oct 2020
80 76% The Hunt (2012) - Rated 17 Oct 2020
90 96% Breathless (1960) - Rated 17 Oct 2020
90 96% Rashomon (1950) - Rated 17 Oct 2020
75 69% Dogtooth (2009) - Rated 17 Oct 2020