Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
alisanustun

Movie Buff - 347 Film Ratings

Member Since: Jan 6, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out alisanustun's...
79 61% The Killing of a Sacred Deer (2017) - Jun 21, 2021
80 67% My Neighbor Totoro (1988) - Jun 15, 2021
64 17% The White Ribbon (2009) - Jun 12, 2021
56 8% Black Mirror: Bandersnatch (2018) - Jun 11, 2021
62 14% Only Lovers Left Alive (2014) - Jun 06, 2021
90 96% The Lobster (2015) - Jun 03, 2021
49 5% In Time (2011) - Jun 02, 2021
70 29% Nocturnal Animals (2016) - Jun 02, 2021
58 9% Princess Mononoke (1997) - May 28, 2021
68 22% Alice in Borderland (2020) - May 25, 2021