Allanmk7

allanmk7
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 26 Oct 2013
Location: Curitiba, Paraná, Brazil

more Recent Ratings

Check out Allanmk7's...

91 87% Django Unchained (2012) - Rated 24 Dec 2013
96 95% Pulp Fiction (1994) - Rated 24 Dec 2013
60 4% The Proposal (2009) - Rated 24 Dec 2013
70 20% Extremely Loud and Incredibly Close (2011) - Rated 24 Dec 2013
75 29% The Da Vinci Code (2006) - Rated 24 Dec 2013
78 37% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 27 Nov 2013
65 12% Jumper (2008) - Rated 27 Nov 2013
90 75% Fair Game (2010) - Rated 27 Nov 2013
89 62% The Tree of Life (2011) - Rated 27 Nov 2013
85 50% Amélie (2001) - Rated 27 Nov 2013