allisonslav

allisonslav
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 11 Jun 2022
Location: New York, NY, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10% Fleabag (2016) - Rated 11 Jun 2022
10% After Life (2019) - Rated 11 Jun 2022
35% Stranger Things (2016) - Rated 11 Jun 2022
35% Bridgerton (2020) - Rated 11 Jun 2022
35% Game of Thrones (2011) - Rated 11 Jun 2022
75% The Handmaid's Tale (2017) - Rated 11 Jun 2022
55% The Marvelous Mrs. Maisel (2017) - Rated 11 Jun 2022
75% Big Little Lies (2017) - Rated 11 Jun 2022
10 95% The Sopranos (1999) - Rated 11 Jun 2022
75% Six Feet Under (2001) - Rated 11 Jun 2022