allonsygui

allonsygui
Movie Buff - 155 Film Ratings
Member Since: 14 Jan 2017
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 55% Baby Driver (2017) - Rated 27 Aug 2017
84 50% Snowpiercer (2014) - Rated 27 Aug 2017
88 58% Blackhat (2015) - Rated 27 Aug 2017
77 35% Public Enemies (2009) - Rated 27 Aug 2017
72 28% Collateral (2004) - Rated 27 Aug 2017
87 55% Ali (2001) - Rated 27 Aug 2017
69 22% The Insider (1999) - Rated 27 Aug 2017
87 55% Manhunter (1986) - Rated 27 Aug 2017
99 90% Thief (1981) - Rated 27 Aug 2017
100 95% Heat (1995) - Rated 27 Aug 2017