allynalda

allynalda
Movie Buff - 170 Film Ratings
Member Since: 02 Jan 2019
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 54% Her (2013) - Rated 31 Mar 2019
85 63% Crash (2005) - Rated 31 Mar 2019
83 54% Children of Men (2006) - Rated 31 Mar 2019
85 63% Dogtooth (2009) - Rated 31 Mar 2019
85 63% The Killing of a Sacred Deer (2017) - Rated 31 Mar 2019
90 84% The Lobster (2015) - Rated 31 Mar 2019
95 95% Mary and Max (2009) - Rated 31 Mar 2019
87 74% Last Life in the Universe (2003) - Rated 10 Feb 2019
85 63% Incendies (2010) - Rated 10 Feb 2019
87 74% Trainspotting (1996) - Rated 02 Jan 2019