almodovar

almodovar
Movie Buff - 158 Film Ratings
Member Since: 19 Feb 2012
Location: istanbul, Fatih, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 18% Nights of Cabiria (1957) - Rated 07 Mar 2012
100 98% Persona (1966) - Rated 05 Mar 2012
99 89% The Silence (1963) - Rated 05 Mar 2012
80 30% Umut (1970) - Rated 04 Mar 2012
85 39% Rear Window (1954) - Rated 04 Mar 2012
60 11% Bonnie and Clyde (1967) - Rated 04 Mar 2012
95 67% Manhattan (1979) - Rated 02 Mar 2012
96 73% Wild Strawberries (1957) - Rated 01 Mar 2012
100 98% Autumn Sonata (1978) - Rated 01 Mar 2012
99 89% Hayat var (2008) - Rated 01 Mar 2012