aloznalyd

aloznalyd
Movie Buff - 101 Film Ratings
Member Since: 21 Jan 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 95% The Sopranos (1999) - Rated 03 Oct 2016
82 19% Lost in Translation (2003) - Rated 03 Oct 2016
96 81% Under the Skin (2014) - Rated 03 Oct 2016
92 53% Halt and Catch Fire (2014) - Rated 03 Oct 2016
90 44% Vinyl (2016) - Rated 03 Oct 2016
91 48% Transparent (2014) - Rated 03 Oct 2016
81 17% Love (2016) - Rated 03 Oct 2016
95 72% Animaniacs (1993) - Rated 03 Oct 2016
89 39% Portlandia (2011) - Rated 03 Oct 2016
92 53% Garth Marenghi's Darkplace (2004) - Rated 03 Oct 2016