alperhp

alperhp
Flick Fan - 41 Film Ratings
Member Since: 15 Aug 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 30% Planet Terror (2007) - Rated 16 Aug 2016
95 92% Back to the Future Part III (1990) - Rated 16 Aug 2016
90 82% 12 Monkeys (1995) - Rated 16 Aug 2016
75 42% Avatar (2009) - Rated 16 Aug 2016
70 30% 2012 (2009) - Rated 16 Aug 2016
25 6% Snow White and the Huntsman (2012) - Rated 16 Aug 2016
75 42% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 16 Aug 2016
60 17% Final Destination (2000) - Rated 16 Aug 2016
40 10% Children of Men (2006) - Rated 16 Aug 2016
90 82% Shutter Island (2010) - Rated 15 Aug 2016