Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
alpozdmr

Movie Buff - 151 Film Ratings

Member Since: Nov 8, 2019

Location: ─░stanbul, Turkey

Age: 31

Gender: Male

Bio: https://twitter.com/10000film
https://vimeo.com/224968621
more Recent Ratings
Check out alpozdmr's...
86 90% Body Heat (1981) - Dec 14, 2019
86 90% Lost Highway (1997) - Dec 14, 2019
80 64% Sophie's Choice (1982) - Dec 11, 2019
79 60% Youth (2015) - Dec 11, 2019
79 60% Manderlay (2005) - Dec 09, 2019
70 23% Deadpool (2016) - Dec 08, 2019
76 51% Phenomena (1985) - Dec 07, 2019
81 69% Taking Sides (2001) - Dec 07, 2019
74 37% The Adventures of Mark Twain (1985) - Dec 06, 2019
83 81% The Favourite (2018) - Dec 05, 2019