alpr

alpr
Movie Buff - 417 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2017
Location: Turkey

more Recent Ratings

75 46% Gladiator (2000) - Rated 08 Mar 2017
68 19% Rocky (1976) - Rated 08 Mar 2017
80 68% Stranger Things (2016) - Rated 04 Mar 2017
85 82% Fifteen Million Merits (2011) - Rated 27 Feb 2017
75 46% 10 Cloverfield Lane (2016) - Rated 27 Feb 2017
85 82% The Salesman (2016) - Rated 27 Feb 2017
80 68% The Pianist (2002) - Rated 23 Feb 2017
65 11% Shooter (2007) - Rated 23 Feb 2017
85 82% Forrest Gump (1994) - Rated 23 Feb 2017
68 19% Allied (2016) - Rated 23 Feb 2017