Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
alpwar

Movie Buff - 206 Film Ratings

Member Since: Nov 15, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
85 99% The Boondock Saints (1999) - Nov 15, 2019
81 99% Ran (1985) - Nov 15, 2019
72 83% Django Unchained (2012) - Nov 15, 2019
71 79% X-Men: First Class (2011) - Nov 15, 2019
10 2% Lucy (2014) - Nov 15, 2019
70 76% Once Upon a Time in Anatolia (2011) - Nov 15, 2019
76 91% The 400 Blows (1959) - Nov 15, 2019
65 63% The Lego Movie (2014) - Nov 15, 2019
68 72% Beetlejuice (1988) - Nov 15, 2019
54 37% Yes Man (2008) - Nov 15, 2019